טכנולוגיות ואבטחת אכות 

ציוד המפעל

התהליכים מגובים בתוכנה חדישה לניהול משאבי הארגון (ERP) תוך דיווח שוטף בזמן אמת ושקיפות מלאה.

במפעל קווי ציפוי מגוונים ואמבטיות בנפחים שונים. האמבטיות כוללות מערכות סחרור מיוחדות לשמירה על טיב הציפוי, מערכות סינון וניטור ומערכות שאיבת אוויר. במפעל קיים מתקן מתקדם לטיהור שפכים ומחזור מים מלא. במפעל קיימים בנוסף, ציודים רבים ומגוונים להבטחת ייצור ברמה גבוהה. כל התהליכים במפעל מבוצעים בהתאם לכל הדרישות והתקנים של המשרד לאיכות הסביבה.

תקנים והסמכות

מפעלנו מוסמך לתקן 2000 : 9001 I.S.O ממכון התקנים הישראלי ונמצא תחת פיקוחו.

המפעל עובד עפ"י דרישת לקוחותיה ומספקת ציפויים תואמי RoHS.

המפעל מוסמך לביצוע עבודות ציפוי וטיפולי שטח למתכות ע"י מפעלי הי טק, תעשיות התעופה התעשיות הביטחוניות וספקים מאושרים של משרד הביטחון.

לחברה מערך בקרת איכות הכולל צוות מבקרי איכות ותיקים ומיומנים, מעבדה כימית המבצעת ביקורות שוטפות בתהליך הציפוי. בנוסף התהליכים מבוקרים ע"י מעבדות חיצוניות, תוך שימת דגש מיוחד על האיכות בתהליכי העבודה.

במחלקה לביקורת איכות קיים ציוד איכותי ומכויל וכוח אדם מנוסה ומיומן. מערך ביקורת קבלה, ביקורת בתהליך ובדיקות סופיות, מאפשר את אספקת המוצר לקו ההרכבה של הלקוח עם התעדה מתאימה.

המפעל בעל היתר רעלים ועומד בכל דרישות איכות הסביבה.


שואף את ברוק חרטנו על דגלנו ערכים של איכות, מקצועיות, אמינות וקדמה, הבאים לידי ביטוי בכוח אדם מיומן, ציוד חדשני מקדמת הטכנולוגיה, איכות גימור ללא פשרות, עמידה בזמני אספקה ושירות אדיב ומקצועי.

בניית אתרים 2all